I kto tu WEBB ma pusty?
 Oceń wpis
   
Wczoraj oglądałem piękny mecz, mecz "Austria-Polska". Piękny dlatego, że nie tylko stał na dobrym poziomie ale zawierał w sobie dramatyczne elementy futbolu. Niestety najwięcej dramatyzmu odczułem po tym jak sędzia podyktował rzut karny dla Austriaków. Bramka padła. Oczywiście podyktowanie rzutu karnego w ostatniej minucie w takich okolicznościach-po niby faulu Lewandowskiego, jest niezwykle kontrowersyjne ale nie od dziś wiadomo, że gospodarzom pomagają nawet "ściany".

Stało się i trudno, żyć trzeba dalej ale nie mogę pogodzić się z tym o czym dowiedziałem się z radio. Pseudokibice namierzyli dane - adres zamieszkania, nr telefonu oraz email sędziego Howarda Webb'a i dochodzi do bardzo niepokojących komentarzy a nawet i pogróżek typu "spalimy ci dom", "i tak cie dopadniemy i zabijemy". Myślę, że na poważnie powinna zająć się tym policja!

Pseudokibice!!! Nie macie za grosz honoru i dumy narodowej. Przegrywać też trzeba umieć, to miara i sportowca i kibica.
Komentarze (0)
Kubica kończy karierę w F1
 Oceń wpis
   
Artykuły "Kubica kończy karierę w F1", czy też "Kubica a spiskowa teoria dziejów" można wyczytać w dzisiejszej prasie ( http://poboczem.pl/bez-cenzury/news/kubica-a-spiskowa-teoria-dziejow,927436 )

Nawet gdyby tak się stało to oferty pracy dla Roberta posypią się lawinowo. Ralf Schumacher jest na wylocie z Hondy i zwolni się miejsce na którym niektórzy już widzą Roberta. Red Bull od początku sezonu wypowiadał się o chęci zatrudnieniu Kubicy ale na przeszkodzie stoi BMW. Renault przymierzał się do Roberta już w tamtym roku (odchodził Alonso z teamu) i tylko pech chciał, że ubiegło ich BMW i musieli skorzystać z Kovalainena. A kto jeszcze zaciera łapki po Roberta?. Wcale bym się też nie zdziwił gdyby po Roberta chciał sięgnąć McLaren-Mercedes bo chimeryczny Alonso nie spisuje się zbyt dobrze i już od początku sezonu ma zatargi z inżynierami. Tak więc namawiam do zaprzestania tych spekulacji co do dalszej kariery Roberta Kubicy. Robert jest bardzo dobrym kierowcą z grupy młodych wilków (Hamilton, Rosberg, Kovalainen, Kubica) którzy to nie będą mieli problemów ze znalezieniem pracy w jakimkolwiek zespole. Wtórną sprawą jest też fakt marketingowy. Robert jest pierwszym i jak na razie jedynym kierowcą z byłego bloku wschodniego. Sponsorzy już zacierają ręce by F1 bardziej popularyzować w krajach wschodniej europy (również w Azji) bo ten rynek jest całkowicie pusty i wolny z ogromnym zapotrzebowaniem na sport motorowy i z ogromnym potencjałem sponsorskim. Uważacie, że kariera Roberta Kubicy już się kończy? Nie, ona dopiero się zaczyna i na pewno będzie barwna i radosna. Kubica to kierowca ambitny, waleczny, odważny, skromny i bardzo dojrzały emocjonalnie. Tak trzymaj Robert!
Komentarze (0)
Wstyd narodu 2012...
 Oceń wpis
   
Dzisiejszego dnia całą Polskę obiegła fantastyczna wiadomość. Polska i Ukraina gospodarzami Mistrzostw Europy w piłce nożnej (mężczyzn) w 2012 roku!

W normalnych warunkach nawet można byłoby się cieszyć ale znając polskie realia i potencjał, radość błyskawicznie przygasa.

Bo widzę...

Już widzę te setki tysięcy zadowolonych kibiców z Francji podróżujących Polskimi Kolejami Państwowymi z prędkością większą niż szybka kolej francuska TGW.

Już widzę te setki tysięcy zadowolonych kibiców z Wysp Brytyjskich podróżujących Polskimi Liniami Lotniczymi LOT, rozładowujących się na Okęciu - porcie większym i z większą przepustowością niż lotnisko Heathrow.

Już widzę te setki tysięcy zadowolonych kibiców z Niemiec podróżujących Polskimi, czteropasmowymi autostradami, szerokimi i tak płaskimi jak tor F1 Nurburgring.

Już widzę te setki tysięcy zadowolonych kibiców z Włoch doceniających Polskie makarony dwujajeczne i słodko-kwaśne sosy pomidorowe w restauracjach piękniejszych niż w Mediolanie.

Ja już to wszystko widzę. Europa zaś przejrzy na oczy w 2012 roku.
Komentarze (0)
O mnie
zoomaniak
"Świat bez wariatów byłby nienormalny"
Najnowsze komentarze
2014-05-27 17:45
guvfgadjvgfadjklugf:
PSOJ Nasze Jeże wiesza psy na Kuziomskim
idiotko bylas tam? ten facet uratowal moje zwierze, wiez lepiej waz slowa
2013-10-21 10:23
rtvagd.net:
PSOJ Nasze Jeże wiesza psy na Kuziomskim
extra blog
2009-12-07 22:05
aknk:
PSOJ Nasze Jeże wiesza psy na Kuziomskim
A przez chwile pomyślałeś kto ma je zabrać, gdzie, i za czyje pieniądze? Jakoś nie widać tłumów[...]
Kategorie
Polityka Przyroda Sport
Archiwum
Rok 2011
Rok 2009
Rok 2008
Rok 2007