Argumentomioty...
 Oceń wpis
   
Pewien Pan Iksiński w 1990 roku zaplanował brutalny gwałt na Pani Igrek. Gwałt miał odbyć się jesienią 2007 roku ale pech chciał, że Pan Zetowy chwilowo udaremnił występek Pana Iksińskiego w przeddzień jego popełnienia. Pani Igrek, co zupełnie zrozumiałe, z tego faktu jest niezmiernie uszczęśliwiona - bo dziewictwo teraz w cenie, i gdyby nie kolejne zapowiedzi Pana Iksińskiego, spałaby spokojnym snem.

Pan Iksiński nadal wszem ogłasza, że do gwałtu jednak dojdzie bo jak tłumaczy, z chwilą gdy planował zamiar popełnienia gwałtu nie było zapisów prawnych kwalifikujących przestępstwo a do czynu dojdzie dopiero wtedy gdy taki zapis wejdzie w życie.

Gwałt nie będzie gwałtem a będzie przysługą?

Myślisz, że to żart, że to historia wyssana z palca? Nie!

Być może znudziło Ci się czytanie artykułów o Obwodnicy w Dolinie Rospudy ale tak własnie tłumaczy się Polski Rząd przed całą Unią Europejską.

Polska chce wybudować obwodnicę. Sprzeciwił się temu Sąd Administracyjny w Warszawie, Rzecznik Praw Obywatelskich, Komisja Europejska, środowiska przyrodników i ekologów, oraz zwykli mieszkańcy Unii Europejskiej. Wezwano Polski Rząd do wyjaśnień, wytykając mu niezgodność z prawem UE. Przypomnę, że prawo to Polska przyjęła (w referendum) z chwilą przystąpienia do jej szeregów. Niestety Polski Rząd idzie w zaparte i argumentuje zamiar budowy obwodnicy tym, że plany powstały jeszcze przed przystąpieniem do UE i ich realizacja nie zawiera się w tym prawie.

To bezprawie w granicach bezprawia.

Nie! To Wydumana IV Rzeczpospolita wg prymitywnych klas które w logo partyjnym mają wpis "Prawo i Sprawiedliwość". Niebawem prócz "wydumanej IV RP" przez w/w klasy, będzie "wydumana i wydymana IV RP".
Komentarze (1)
Euro 2012 a przyroda... I kto tu WEBB ma pusty?
O mnie
zoomaniak
"Świat bez wariatów byłby nienormalny"
Najnowsze komentarze
2014-05-27 17:45
guvfgadjvgfadjklugf:
PSOJ Nasze Jeże wiesza psy na Kuziomskim
idiotko bylas tam? ten facet uratowal moje zwierze, wiez lepiej waz slowa
2013-10-21 10:23
rtvagd.net:
PSOJ Nasze Jeże wiesza psy na Kuziomskim
extra blog
2009-12-07 22:05
aknk:
PSOJ Nasze Jeże wiesza psy na Kuziomskim
A przez chwile pomyślałeś kto ma je zabrać, gdzie, i za czyje pieniądze? Jakoś nie widać tłumów[...]
Kategorie
Polityka Przyroda Sport
Archiwum
Rok 2011
Rok 2009
Rok 2008
Rok 2007